O AKCI – YANGAMES

PRODEJ VSTUPENEK:

Předprodej na Yangames Fight Night Open Air 5 běží v předprodejní síti TicketPro. Vstupenky můžete zakoupit ZDE.

Předprodej končí nejpozději ve středu 26. 7. 2016 v 15:00 hod. Vstupenky bude možné zakoupit na místě ve čtvrtek 27. 7. 2016, v den konání akce, od 15:00 hod.

Vstupenky – sektor tribuna (číslované sezení): 399,- Kč

Vstupenky – sektor stání (nečíslované): 200,- Kč

V případě zájmu o nákup většího počtu vstupenek nebo zájmu o VIP stoly, nás, prosím, kontaktujte ZDE.

 

YFN4 VIP stoly prezentace_mon-page-004

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

JAK SE DOSTAT DO ŽLUTÝCH LÁZNÍ:

Žluté lázně, Podolské nábřeží 1184/3, 147 00 Praha 4 Podolí

GPS: 50.0482064N, 14.4135283E

Tramvají – zastávka Dvorce, tramvaj č. 3 a 17.

Autobusem – zastávka Dvorce, bus č. 118, 124 nebo

Přívozem – zastávka Veslařský ostrov, přívoz č. P3 (ze zastávky Lihovar)

Autem – parkoviště ve Žlutých lázních bude v den akce vyhrazeno pouze pro produkci nebo pro vozidla s předchozím povolením pořadatele. Návštěvníci mohou využít, od hlavního vchodu 250 m vzdálené, hlídané parkoviště na rohu ulic Modřanská a Dvorecké náměstí. S ohledem na omezené parkování v blízké obytné oblasti, doporučujeme využít MHD.

 

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Areál bude veřejnosti otevřen v 17:00 hod., start galavečera je v 18:00 hod. Pro návštěvníky bude otevřený centrální bar a občerstvení. Do vyhrazeného prostoru konání akce je zakázán vstup se zbraněmi, pyrotechnikou, alkoholem, návykovými látkami a rovněž je do prostoru akce zakázán vstup se psy. V areálu rovněž nebudou tolerovány výtržnosti. Respektujte, prosím, že jste návštěvníky sportovní akce, a ke kouření využijte prostory mimo vyhrazený prostor akce, případně respektujte pravidla areálu.

Vstup s profesionální foto a video technikou je povolen pouze akreditovaným novinářům, v prostoru konání akce nebo v jeho těsné blízkosti je zakázáno pořizovat jakýkoli audio—video záznam na profesionální úrovni a jeho další reprodukce bez předchozího souhlasu pořadatele, společnosti YANGAMES PROMOTION a.s. V případě potřeby nás kontaktujte, prosím, v sekci KONTAKTY.

Respektujte, prosím, pokyny a pravidla pořadatele a bezpečnostní služby v místě konání, v případě porušení těchto pokynů, nemusí být návštěvník vpuštěn do areálu, nebo z něj může být vyhoštěn, a to bez jakéhokoli nároku na vrácení vstupného nebo jiného odškodnění.

Veškeré zákazy a úpravy pravidel fungování areálu jsou především z bezpečnostních důvodů. Všichni si přejeme bezproblémový průběh akce, abyste si atmosféru letního Yangames mohli užít naplno.

Děkujeme za pochopení.